Výjimečný produkt IBUPROFEN ANEOS 400MG TBL FLM 100 od kvalitní značky MEDICOFARMA S.A. nyní za cenu 189 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
IBUPROFEN ANEOS 400MG TBL FLM 100 od originálního výrobce MEDICOFARMA S.A. - tento artikl je v tento okamžik s výjimečnou slevou za 189 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.
Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.Přípravek Ibuprofen Aneos se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibuprofen Aneos užívá při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. Balení obsahuje 100 tablet.
IBUPROFEN ANEOS 400MG TBL FLM 100 od firmy MEDICOFARMA S.A. - tento artikl se na vás těší s neuvěřitelnou slevou za 189 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Další parametry IBUPROFEN ANEOS 400MG TBL FLM 100